Свят

Жена спечели джакпота с билет, който е закупила по погрешка

Пейдж Нелсън от Честърфийлд грабнала печалбата, след като продавачът е местния магазин й дал грешния билет

100 000 долара. Това е джакпотът от лотарията, спечелен случайно от жена в щата Мисури. Пейдж Нелсън от Честърфийлд грабнала печалбата, след като продавачът е местния магазин й дал грешния билет, съобщава ЮПИ, предават NOVA.

„Исках съвсем различен билет. Но в крайна сметка получих „Оберете банката”. И това се оказа голям късмет”, разказва Пейдж. Когато продавачът й връчил грешният лотариен билет жената все пак решила да го плати, без да предполага, че минути по-късно ще спечели голямата награда.

„Не можах да повярвам на очите си. Просто започнах да подскачам и да крещя от радост при вида на печалбата”, спомня си Пейдж.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

Военни конвои ще се движат из България до 14 августВоенни конвои ще се движат из България до 14 август
  • България

Военни конвои ще се движат из България до 14 август

**Военни формирования ще се придвижват по пътищата на България до 14 август** До 14 август…

преди 6 часа
Пиян шофьор предизвика верижна катастрофа край ВарнаПиян шофьор предизвика верижна катастрофа край Варна
  • България

Пиян шофьор предизвика верижна катастрофа край Варна

Катастрофа с пиян водач в района на „Слънчев ден“, образувано е досъдебно производство Вечерта на…

преди 7 часа
Клиентите в София ще получат пари обратно от топлинните счетоводителиКлиентите в София ще получат пари обратно от топлинните счетоводители
  • България

Клиентите в София ще получат пари обратно от топлинните счетоводители

Изравнителните сметки в София: кой ще получи пари обратно, а кой ще трябва да доплати?…

преди 12 часа
  • България

„Катастрофи и ранени на пътищата: 28 пострадали и един загинал за 24 часа“

**Загинал е един, а 28 души са ранени при пътнотранспортни произшествия през изминалото денонощие** На…

преди 12 часа
  • България

25-годишен получи ефективна присъда за измама с бързи кредити в TikTok

Присъда за 25-годишен: Измама с бързи кредити в TikTok 25-годишен мъж от Казанлък бе осъден…

преди 4 дни
  • България

Съдът потвърди задържането на мъжа, обвинен в умишлен палеж на гора във Велико Търново

Задържаният за умишлен палеж във Велико Търново остава в ареста На 7 август 2025 година…

преди 4 дни