Възможни слаби превалявания от дъжд над Черноморието
През днешния ден над източните райони ще остане с ниска облачност, на отделни места ще е с мъгли и ръмежи. Над западната половина от страната, след временното намаление на облачността, тя отново ще се увеличи и ще е предимно значителна. Само на отделни места ще има слаби валежи от дъжд. Ще е почти тихо. Минималните температури ще са от 1° до 6°, максималните – между 9° и 14°.
Над планините облачността от запад ще се увеличи и ще е значителна. На места ще има и предимно слаби валежи от дъжд, над 1700 метра – слаб сняг. Вятърът ще се ориентира от северозапад и ще е умерен. Максималната температура на 1200 метра ще е около 9°, на 2000 метра – около 3°.
Над Черноморието облачността ще остане значителна. На места ще има и слаби валежи от дъжд. В сутрешните часове отново има условия видимостта да бъде намалена. Ще духа слаб вятър от север-североизток. Максималните температури на въздуха ще са 12°-14°. Температурата на морската вода е от 15° на север до 17° на юг. Вълнението на морето ще бъде 3 бала, след обяд ще отслабва до 2 бала.
Източник: Meteo.bg
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment