Инцидент в небето над Западна Франция беляза съботния ден. Два самолета се сблъскаха, при което има жертви.
Петима души са загинали, след като два леки самолета се сблъскаха във въздуха в Западна Франция в събота следобед, съобщава „Дейли мейл“, предаде NOVA.
В единият самолет е имало двама души на борда, а в другият – DA40 – трима. „Сблъсъкът е станал около 16:30 ч. местно време в Лош, Ендър е Лоар”, съобщи представителят на местното правителство Надя Сегиер.
След сблъсъка единият от самолетите е паднал върху оградата на къща, а другия на няколкостотин метра по-нататък в необитаем район, съобщават местните власти.
На мястото на катастрофата са изпратени около петдесет пожарникари и около тридесет полицаи, както и експерти за разследване на самолетни катастрофи.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment