Пациентите с потвърдена коронавирусна инфекция, настанени в лечебни заведения за болнична помощ, са 791. В интензивни отделения или клиники се намират 36 от тях.
Според Националната информационна система медицинските служители, при които е констатиран COVID-19 у нас, са 1117. Шест са новите случаи, регистрирани през изминалите 24 часа. От тях 3 са установени при лекари, 1 – при медицинска сестра и 2 – при санитари.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment