Защитниците излязоха на труибуната с тениски с тематичен надпис
Депутатите от парламентарната група на партия „Воля“ прочетоха декларация в пленарна зала, с която защитиха своята подкрепа към лидера им Веселин Марешки, който преди дни беше осъден на четири години затвор за рекет и изнудване.
„Долу ръцете от Марешки“, призоваха народните представители, които излязоха на парламентарната трибуна с тениски „Аз съм Марешки“, предаде ПИК.
Представителите на „Воля“ обявиха, че бизнесменът е бил през последните 30 години винаги до хората, докато другите партии са се изреждали да управляват.
„Случаят с Веселин Марешки ще е тест за цялото общество“, категорични са депутатите от „Воля“.
По публикацията работи Снежина Раева
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
38-годишен мъж от кюстендилско село изчезна във водите на язовир „Доспат“. Инцидентът е станал снощи…
Тежка катастрофа с фатален край стана късно вчера в района на главен път I-5, северно…
След по-мек период България се готви за завръщането на летните горещини. През следващите дни се…
През изминалия ден бе проведена мащабна специализирана полицейска операция за стриктно спазване на Закона за…
Сериозен пожар със сухи треви от двете страни на първокласния път в района на Боаза,…
Сериозен инцидент на магистрала „Тракия“ днес спря движението в посока Бургас, след като автомобил се…
Leave a Comment