Не е известно по чия инициатива се е провелo обаждането
Премиерът Бойко Борисов и турският президент Реджеп Тайип Ердоган са разговаряли снощи по телефона. Това информира турският сайт Т24. В разговора са били обсъдени стъпки, целящи активизиране на двустранните отношения. Обсъдени са били и регионалните проблеми, посочва сайтът, отбелязва БТА.
Новината бе потвърдена и от Министерството на съобщенията в Анкара в 21.07 часа в Туитър, съобщава 24rodopi.com.
„Нашият президент Реджеб Тайип Ердоган разговаря по телефона с българския премиер Бойко Борисов. Бяха обсъдени стъпки за подобряване на двустранните отношения и дискутирани регионални въпроси“, гласи туитът. Не се посочва по чия инициатива се е провел разговорът.
По публикацията работи Снежина Раева
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Смъртта на младата жена, която беше в неизвестност от събота, сложи трагичен край на мащабната…
Пенсионерите, които получават месечните си доходи чрез пощенските станции, трябва да имат предвид графика за…
Точно в 23:24 часа днес, 21 юни, ще настъпи лятното слънцестоене и ще започне астрономическото…
В рамките на специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата през…
В рамките на специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата за…
В центъра на Пловдив двама младежи бяха открити в безпомощно състояние в района на ул.…
Leave a Comment