Отркриха мъртъв 50-годишният Тодор Стайков от Карнобат, който е служител на Гранична полиция. Той се е самоубил в килията си в Турция.
50-годишният Тодор Стайков от Карнобат, който е служител на Гранична полиция, се е обесил няколко часа след като е бил задържан на територията на Турция с 16 килограма наркотици, пише flagman.bg, предаде blitz.
Според хората в Карнобат, най-близките му, които в момента го погребват, ставало въпрос за марихуана – суха тревна маса. Трагедията в Карнобат е неописуема, тъй като Стайков бил една от най-популярните фигури – не само заради доскорошната му работа в КАТ-Бургас, но и заради частния му бизнес.
Допреди 5 години той бе домакин на КАТ и една от най-влиятелните фигури от вътрешността на този сектор. След изтеглянето му той бе отворил сервизи за диагностика на автомобили в Бургас и Карнобат, използвайки влиянието си сред водачите на МПС.
Оказва се, че в последните години той е бил служител на Гранична полиция, бил е нещатен сътрудник. На 4 септември Тодор Стайков преминава българо-турската граница край „Малко Търново”. Много бързо след това е арестуван на територията на Турция. Отведен е в арест, където обаче е открит мъртъв – обесен в килията си.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Изследване на Сдружението за модерна търговия показва, че възнагражденията в сектора „Търговия“ у нас изпреварват…
НИМХ обяви жълт код за ниски температури в 6 области на страната за 2 май.…
Водещите политически теми от деня очертават ясни намерения както на „Прогресивна България“, така и на…
Нови подробности станаха ясни за тежката катастрофа край Ботевград, при която загинаха петима мъже. Пътят…
По повод на нарастващия брой сигнали за измами при покупка на автомобили, внесени от чужбина,…
България е на първо място сред държавите членки на Европейския съюз по дял на населението,…
Leave a Comment