В неделя нашите, водени от селекциоера Георги Дерменджиев, ще гостуват в следващия си мач на Уелс
Гол в добавеното време за 1:1 лиши България от успех на старта на Лигата на нациите срещу Ирландия на празния стадион „Васил Левски“ в София.
Така, България пропусна да започне с успех тазгодишното си участие в Лигата на нациите. Родните „лъвове” водеха до третата минута от добавеното време на срещата, когато Шейн Дъфи с глава след корнер изравни, съобщава Gong.bg.
В 56-ата минута Божидар Краев даде аванс на българите след перфектен пас на Тодор Неделев, но с един от малкото си шансове островитяните спечелиха точка при визитата си в нашата столица.
В неделя нашите, водени от селекциоера Георги Дерменджиев, ще гостуват в следващия си мач на Уелс, който стартира с победа с 1:0 над Финландия в лига Б, група 4 над Финландия .
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Тежък инцидент в центъра на София завърши с верижна катастрофа, след като 28-годишен шофьор управлявал…
Тежък пътен инцидент блокира обходния път на Враца, след като линейка и лек автомобил се…
Бившият изпълнителен директор на Българската банка за развитие (ББР) Стоян Мавродиев вече е в България,…
Министър-председателят Румен Радев заяви в Париж, че България няма да се присъедини към инициативата на…
В разгара на кандидатстудентската кампания и споровете за университетските такси в България все по-често се…
Лятото е сезонът с най-активни комари и с него идват въпросите за заболяванията, които те…
Leave a Comment