През последното денонощие 63 са регистрираните нови случаи на COVID-19 у нас.Това сочат данните на Единния информационен портал. Направени са 923 PCR теста. За изминалите 24 часа са починали 5 души, а излекуваните са 17.
От началото на пандемията у нас са регистрирани общо 5 740 заразени с коронавируса, общият брой на жертвите е 246, а на възстановилите се от болестта – 2 915 души.
Отново най-много нови заразени са регистрирани в София – 23. Следва Кюстендил с 9 инфектирани.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Синдикат „Образование“ към КТ „Подкрепа“ обяви готовност за протестни действия заради проектобюджета за 2026 г.…
Комисията за защита на конкуренцията започна предварително проучване за ценообразуването на летище „Васил Левски“ в…
От 1 юли всички пенсии в страната ще бъдат официално осъвременени, съобщиха от Министерството на…
България е сред най-достъпните държави в Европа по отношение на потребителските цени. Данни на Евростат…
Депутати от ГЕРБ отправиха остри критики към проектобюджета за 2026 г., предложен от „Прогресивна България“.…
През следващите дни Балканският полуостров ще бъде под влияние на горещо време, като следобедните валежи…
Leave a Comment