Томи Юрич от ЦСКА е дал положителна проба при тест за коронавирус. Футболистът пропусна мачът вчера. След двубоя, главния мениджър на отбора, Стойчо Стоилов изрази съмнение относно здравословното състояние на двама играчи. Целият отбор е изолиран на базата в Панчарево
Футболистът на ЦСКА – Томи Юрич, е дал положителна проба за коронавирус. Австралиецът пропусна вчерашния сблъсък с Левски, а след двубоя главният мениджър на „червените“ – Стойчо Стоилов, изрази съмнения, че двама от играчите на ЦСКА са заразени с коронавирус, предаде NOVA.
„Снощи имахме проблеми с двама играчи – Томи Юрич и Стефано Белтраме, но това никъде не се коментира, надявам се да не е коронавирус. Мисля, че не е, защото ги няма симптомите, но все пак ги лиши от участие“, сподели Стоилов след срещата.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment