Епицентърът е с дълбочина 5 километра
Земетресение с магнитуд 5,9 разтърси Източна Турция в 17:24 часа, съобщава сайтът на Европейския сеизмологичен институт.
Епицентърът е с дълбочина 5 километра.
Един човек е загинал, а най-малко 18 са пострадали при земетресението в Турция. В разстояние на час са регистрирани още няколко труса с различен интензитет, последният от които с магнитуд 4,6, предаде БГНЕС.
По информация на Анадолската агенция, която цитира министъра на околната среда и урбанизацията Мурат Курум, към мястото са изпратени спасителни екипи, които следят отблизо инцидента.
Засега се знае, че е повредена наблюдателна кула и са ранени трима души от силите за сигурност. Засега се знае, че е повредена наблюдателна кула и са ранени трима души от силите за сигурност.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Сериозен пожар избухна следобед в столичния квартал „Република“. Две халета, използвани за преработка на пластмаса,…
Пътуващите по АМ „Хемус“ в посока Варна трябва да се подготвят за временни промени в…
Вътрешният министър Иван Демерджиев влезе в остър задочен спор с представители на „ДПС – Ново…
От 1 юли влизат в сила новите цени на електроенергията и топлинната енергия за битовите…
Касова бележка от заведение в България стана популярна в социалните мрежи и предизвика дискусия за…
Касова бележка от заведение в България стана тема на обсъждане в социалните мрежи заради цените…
Leave a Comment