От прокуратурата публикуваха копие на снимката с имената на хората, която беше открита при специализирана акция. Сред имената има убити, като срещу тях има изписани суми. Припомняме, че тази снимка е иззета от дома на обвиняем по делото с боклока, за което беше задържан зам. министър.
Тя е намерена при претърсване на дома на един от задържаните при акцията, при която в ареста се оказа и зам.-министъра на околната среда Красимир Живков. На гърба на цветна снимка с ръкописен текст са изписаните имена, които съответстват на имената на публично известни личности в обществото. Срещу всяко от имената са изписани парични суми в различни размери, предаде NOVA.
В хода на разследването информацията ще бъде проверена и по преценка на наблюдаващите прокурори лицата ще бъдат разпитани в качеството на свидетели, съобщават от прокуратурат
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Президентът Илияна Йотова внесе яснота относно българската външна политика по отношение на Украйна. В отговор…
Специализирана полицейска операция за засилен контрол върху тежкотоварния трафик, започнала на 13 юли, е установила…
Мащабната кампания по енергийна ефективност и саниране на жилищни сгради в страната крие сериозен риск…
Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев е предоставил на Службата за контрол на чуждестранните активи…
Турската Национална разузнавателна служба (МИТ) публикува за първи път снимка и подробности от биографията на…
Министерството на околната среда и водите отхвърли твърденията за повишена сеизмична активност в района на…
Leave a Comment