В Черна гора няма активни случаи на COVID-19
Това обявиха снощи от Института по здравеопазване в страната. Според информацията на 23 май са взети 140 проби на пациенти с респираторни заболявания. Сред тях няма положителни.
Страната регистрира първия си случая на коронавирус пред 68 дни. Регистрирани са общо 324 болни, от които – 9 починали и 315 оздравели.
По публикацията работи: Ивайла Андонова
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Президентът Илияна Йотова внесе яснота относно българската външна политика по отношение на Украйна. В отговор…
Специализирана полицейска операция за засилен контрол върху тежкотоварния трафик, започнала на 13 юли, е установила…
Мащабната кампания по енергийна ефективност и саниране на жилищни сгради в страната крие сериозен риск…
Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев е предоставил на Службата за контрол на чуждестранните активи…
Турската Национална разузнавателна служба (МИТ) публикува за първи път снимка и подробности от биографията на…
Министерството на околната среда и водите отхвърли твърденията за повишена сеизмична активност в района на…
Leave a Comment