„Пирогов“ се сдоби с нови 6 респиратора
Днес в Университетската многопрофилна болница за активно лечение и спешна медицина „Н. И. Пирогов“ пристигна ново дарение от 6 респиратора. Пет от тях са дарение от депутата Делян Пеевски и един от GENERALI.
„Благодарности към дарителите!“, написаха в социалните мрежи от болницата.
Медиците апелират гражданите – „Останете си вкъщи“ и припомнят, че „Заедно ще победим“.
5 нови респиратора получи и интензивния сектор на Военномедицинската академия в София. Новата апаратура също е дарена от народния представител Делян Пеевски. Тя ще бъде използвана в един от най-тежките сектори на лечебното заведение.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Инцидент с паднал дрон в района на бившия гранично-контролно-пропускателен пункт „Кардам“ наложи спешни действия от…
Кратка разходка с автобус се превърна в кошмар за пътници, които заснеха как шофьорът управлява…
Кратка разходка с автобус се превърна в инцидент, след като пътници заснеха шофьора да управлява…
През предстоящата седмица времето в България ще се характеризира с температурни колебания и възможност за…
Животът на няколко души е бил застрашен днес следобед при инцидент на Подбалканския път в…
Въздушното пространство на България е под засилена охрана. До края на юли традиционната схема с…
Leave a Comment