Поп звездата Лейди Гага, която се изявява и като актриса, е решила да си самоналожи карантина на фона на обстановката с коронавируса.
33-годишната изпълнителка е споделила в Instagram как се справя с глобалната здравна криза и е предложила окуражителни слова на последователите си, съобщи БТА, цитарини от NOVA.
„Разговарях с лекари и учени. За всички ни е трудно в момента, но най-лесното нещо, което можем да направим, е да си самоналожим карантина, да не се срещаме с хора над 65 години и да не се събираме на големи групи. Аз лично копнея да видя родителите и бабите си, но е много по-безопасно да не го правя, за да не ги разболея, ако случайно съм носител. Размотавам се у дома с кучетата. Обичам ви безкрайно. Ще се справим с това, вярвайте ми. И говорете с Бог“, пише Лейди Гага.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment