3 деца със съмнение за коронавирус в Стара Загора. Те са имали контакт с близки, които са пребивавали в Италия
Три деца със съмнение за коронавирус бяха транспортирани от Казанлък за инфекциозното отделение в Стара Загора, научаваме от NOVA.
Специален екип от РЗИ в областния град, облечен със защитни облекла, пристигна с линейка, за да извърши транспорта. Децата са имали контакт с близки, които са пребивавали в Италия. Това е причината, за да бъдат поставени под наблюдение.
По публикацията работи : Росен Гацин
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Част от скалния феномен Столо в Понор планина се е срутила, съобщават от туристическо дружество…
Изследване на Сдружението за модерна търговия показва, че възнагражденията в сектора „Търговия“ у нас изпреварват…
НИМХ обяви жълт код за ниски температури в 6 области на страната за 2 май.…
Водещите политически теми от деня очертават ясни намерения както на „Прогресивна България“, така и на…
Нови подробности станаха ясни за тежката катастрофа край Ботевград, при която загинаха петима мъже. Пътят…
По повод на нарастващия брой сигнали за измами при покупка на автомобили, внесени от чужбина,…
Leave a Comment