При мащабна акция са задържани 32-ма души.
Националната полиция на Испания разби наркобанда, ръководена от 44-годишна българка във Валядолид. При мащабна акция са задържани 32-ма души. При обиски на няколко адреса са иззети 200 килограма хероин, амфетамини и марихуана, както и 45 000 евро, оръжие и 12 автомобила.
Българката Цонка В.З. е известна в Испания като Кралицата на амфетамина, съобщава местното издание El Día de Valladolid, цитирано от Нова. Тя е осъждана за наркотрафик и е излежавала присъда в страната, но е освободена от затвора миналата година.
В началото на миналата година Цонка е задържана заедно със съпруга си с 10 килограма амфтамин и 4,5 килограма хашиш. Българката е осъдена на четири години затвор, но прекарва зад решетките само 4 месеца. След като излиза от затвора, Цонка започва скромен живот като готвачка в крайпътен ресторант, но продължава да ръководи наркоразпределението във Валядолид. Тя е подпомагана от други двама българи, единият от които има над 20 висящи дела. Незаконният бизнес на Цонка се разраства и в Билбао с продажба на хашиш и хероин.
Видео: Youtube
По публикацията работи: Ивайла Андонова
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Свлачището, което разруши пътя между Смолян и Пампорово и отнесе 5 декара земна маса и…
Празничните дни около Гергьовден ще донесат силен трафик по основните пътни артерии в страната. Според…
Мъж е сложил край на живота си с въздушна пушка в Карлово, съобщава „Блиц“. Инцидентът…
България е изправена пред нужда от сериозни промени в публичните финанси, след като Фискалният съвет…
Коалицията „Демократична България“ обяви, че ще внесе в Народното събрание проект за решение за създаване…
Тежка катастрофа между лек автомобил и тир отне човешки живот край Ябланица. Инцидентът е станал…
Leave a Comment