Емил Димитров – Ревизоро е новият министър на околната среда и водите.
Номинацията му беше гласувана от депутатите на първото за годината заседание на парламента, съобщава NOVA. „За“ гласуваха 111 народни представители, а „против“ бяха 96 депутати. Нямаше въздържали се.
Малко по-рано народните представители приеха и оставката на Нено Димов.
ГЕРБ и Патриотите предлагат Емил Димитров-Ревизоро за нов екоминистър
Припомняме, че във вторник ГЕРБ и „Обединени патриоти“ предложиха Димитров да заеме овакантения пост на министър на околната среда и водите. Кандидатурата му беше определена на Коалиционен съвет в Министерския съвет.
Емил Димитров-Ревизоро: Поемам поста, за да не падне правителството
Димитров e юрист и бивш шеф на Агенция „Митници” по времето на правителството на Симеон Сакскобургготски. Той е депутат от гражданската квота на ВМРО.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Според НИМХ във вторник, 5 май, над по-голямата част от страната ще бъде предимно слънчево.…
Свлачището, което разруши пътя между Смолян и Пампорово и отнесе 5 декара земна маса и…
Празничните дни около Гергьовден ще донесат силен трафик по основните пътни артерии в страната. Според…
Мъж е сложил край на живота си с въздушна пушка в Карлово, съобщава „Блиц“. Инцидентът…
България е изправена пред нужда от сериозни промени в публичните финанси, след като Фискалният съвет…
Коалицията „Демократична България“ обяви, че ще внесе в Народното събрание проект за решение за създаване…
Leave a Comment