Спада на температурите след няколко седмици, през които те бяха по-високи от обичайните за сезона, времето в Гърция ще продължи да се влошава в дните преди Нова година, пише вестник Kathimerini.gr.
Националната метеорологична служба прогнозира значителни спадове на температурата от събота вечер нататък, което ще бъде придружено от силни ветрове в Егейско море и силни валежи и бури в централния и южния Егейски регион. В планинските части на страната се очакват снеговалежи.
Вятърът трябва да достигне 8 по скалата на Бофорт в северната част на Егейско море в събота и 9 в неделя.
Превод: Pik.bg
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Софийският градски съд даде ход на наказателното дело срещу непълнолетен, обвинен в умишлено убийство на…
Втората политическа сила в 52-рото Народно събрание – коалицията ГЕРБ-СДС – проведе консултации с президента…
Президентът Илияна Йотова даде начало на консултациите с парламентарните групи в 52-рото Народно събрание. Първи…
18-годишен пешеходец е бил блъснат от автомобил рано тази сутрин в Стара Загора. Инцидентът е…
Софийското метро ще въведе временни ограничения по Линия 3 заради планирани ремонтни дейности и събития…
Верижна катастрофа с участието на три леки автомобила е станала в късния следобед на 4…
Leave a Comment