Контрабандната стока е иззета при спецакция по противодействие на престъпления против данъчната система от Икономическа полиция в Сливен.
На 17 ноември са предприети действия по установяване на лица, занимаващи се с незаконна търговия с тютюневи изделия. Полицейските служители спират лек автомобил „Тойота“, управляван от 44-годишен мъж от град София, съобщават от областната дирекция на МВР.
В хода на извършените процесуално-следствени действия в автомобила са намерени и иззети 80 000 цигари, без акцизен бандерол, от марката „Williams“. Водачът е отведен в РУ-Сливен и задържан за 24 часа. Работата по случая продължава. Образувано е досъдебно производство.
Операциите по установяване на лица, занимаващи се с незаконна търговия с тютюневи изделия на територията на ОДМВР-Сливен продължават.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Летище „Васил Левски“ – София въвежда дезинфекция на обувките на пътниците като превантивна мярка, предприета…
Тежкотоварен камион се преобърна в Прохода на Републиката край село Въглевци в петък по обяд.…
На 11 април, събота, времето в България ще бъде с значителна облачност и валежи, съобщава…
На 11 април, събота, времето в България ще бъде предимно облачно и с валежи. Според…
Leave a Comment