Вотът се провежда само месец, след като Социалдемократическото правителство отвъд Дунав загуби властта
В Румъния избират президент на първи тур. 14 души се впускат в надпреварата за държавния пост. С най-големи шансове е настоящият президент Клаус Йоханис.
Вотът се провежда само месец, след като Социалдемократическото правителство отвъд Дунав загуби властта и броени дни, след като дясноцентристите поеха управлението на балканската държава.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Тази седмица глобалните стокови пазари са под силното влияние на резките и динамични колебания в…
Тежко криминално престъпление разтърси село Пепелище край Кърджали. Около 21:00 часа снощи, след възникнал скандал,…
След повече от половин век от първата копка магистрала „Хемус“ остава символ на бавна реализация.…
Въпреки общата тенденция за ясно време, югоизточните райони на страната ще останат с повишена облачност.…
През първите дни от новата седмица в България ще има слънчеви часове, но и периоди…
Осемстотин заклани агнета, насочени за унищожаване заради липса на здравна идентификация и придружаващи документи, са…
Leave a Comment