Властите в САЩ разследват как е било допуснато жена да се качи на пътнически полет, без да има нито билет, нито документи за самоличност.
Жената успяла да се качи на полет на компания „Делта“ от международното летище в Орландо до Атланта, предава БГНЕС.
Служител на авиокомпанията подал сигнал за съмнителен пътник, а когато жената била проверена след кацане се оказало, че няма документи, нито пък билет.
Службата за безопасност на полетите уточни, че въпреки липсата на документи, тя е минала през скенерите на летището и не е носела опасни или забранени предмети на борда.
ФБР били известени за случая и обявиха, че ще го проверят. Авиокомпанията се извини на всички редовни пътници полет 1516 за забавянето, което предизвикала проверката.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment