21-годишен мъж си глътна езика и почина по време на футболен мач в Хасково.
Драмата се е разиграла малко преди полунощ на игрището до монумента „Св. Богородица“, съобщава trafficnews.bg.
Сигналът е подаден на телефон 112 от приятели на издъхналия футболист в 23 часа. Час по-рано група младежи наели от собственика игрището, за да играят футбол. Този час е предпочитан от футболистите, защото е по-хладно, обясниха от полицията в града.
Младежът се е строполил на земята по време на игра 50 минути след началото на мача. „Беше в средата на терена, когато изведнъж подгъна крака и рухна. До този момент всичко му беше наред“, разказа един от участниците в мача.
15 минути след подадения сигнал на място са изпратени екипи на Спешна помощ и на МВР, но момчето вече е било починало. Назначена е аутопсия, която ще покаже дали е получил инфаркт.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Сериозен пътен инцидент е станал тази сутрин в района на язовира край село Добри дял.…
Началото на новата седмица ще бъде предимно слънчево, но с осезаемо понижение на дневните температури.…
Често срещани практики за събиране на дългове объркват гражданите, които ги приемат за телефонни измами.…
Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) разпореди унищожаването на над 2 тона кисело мляко…
Днес над България ще преобладава слънчево време, но на места ще духа силен вятър. Температурите…
Май 2026 г. носи три ключови национални празника, които дават възможност за почивка: 1 май,…
Leave a Comment