19-годишно момиче от Разград загина при тежка катастрофа на пътя Разград – село Недоклан, съобщават от ОД на МВР – Разград.
Момичето се возело на задната седалка на лек автомобил „Фолксваген Голф“, управляван от 19-годишен от село Мортагоново. На предната седалка се возел друг 19-годишен младеж от Разград.
Около 20.00 часа на 29 март при движение с висока скорост на десен завой, водачът изгубва контрол над колата, излиза вляво от пътя и се преобръща многократно в земеделска нива. На място умира момичето, пътникът на предната седалка е със счупена лопатка на дясната ръка. Той и водачът, който е с контузни рани, са настанени в ОАИЛ без опасност за живота. На шофьора е взета кръвна проба за наличие на алкохол. По случая се води досъдебно производство.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Май 2026 г. носи три ключови национални празника, които дават възможност за почивка: 1 май,…
След поредица от топли дни краят на април и началото на май 2026 г. ще…
В събота, 25 април, Румъния регистрира първия случай на материални щети по своя територия, причинени…
22-годишна жена загина тази сутрин при тежък пътен инцидент в Пловдив. Сигналът е подаден на…
Първокласният път Е-70 в района на село Цар Калоян е временно затворен за движение заради…
Много добри са условията за туризъм в планините, съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) към…
Leave a Comment