Свят

Шампион на Русия загина в центъра на Москва

Шампионът на Русия по ръкопашен бой Генадий Павлов е загинал след улично сбиване в центъра на Москва.

Трагедията се е случила на 17 февруари.

22-годишният спортист е влязъл в словесен спор с 51-годишен охранител на Министерството на комуникациите и съобщенията, а свадата между двамата е прераснала в схватка. По време на боя двамата мъже паднали на земата, а след това Павлов престанал да дава признаци на живот, пише Блиц.

Пазачът се опитал да окаже на боеца първа помощ, но пристигналите на мястото лекари само констатирали смъртта на младия мъж.

Скандалът е бил заснет от охранителните видеокамери. На тях се вижда как боецът напада с юмруци пазача.

Според предварителните информации спорът между двамата възникнал, след като Павлов се опитал да мине без разрешение през бариерата на охранявания обект. Първоначалната позиция на лекарите е, че смъртта на боеца е настъпила заради сърдечна недостатъчност.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Ралица Петкова

Скорошни постове

  • България

**Радев: Назначението на Спецов в Лукойл е незаконно, а политиката в България се превръща в диктатура**

**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…

преди 3 седмици
  • България

Деница Сачева разкри: Румен Спецов има тайно доверие от САЩ и Британия, а бюджетът 2026 е последен шанс за спасение на финансите

**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…

преди 3 седмици
  • България

Трима загинали и блокиран тракийски път след фатално ПТП, причинето от загуба на контрол над волана

**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…

преди 3 седмици
  • България

Синът на Радан Кънев заловен с дрога: 17-годишният Борис задържан с марихуана и машинка за цигари

**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…

преди 3 седмици
  • България

Топло за ноември: до 21 градуса в почивните дни, но мъгливо в равнините

**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…

преди 3 седмици
  • България

Топло за ноември: 21 градуса в почивните дни, но мъглата ще скрие слънцето в равнините

**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…

преди 3 седмици