Бедстващият в България легендарен холандски боксьор Руди Люберс се прибра в родината си.
Той кацна на летище „Шипхол“ в Амстердам.
Руди благодари на всички, които са помогнали за спасяването му от мизерията, пише „24 часа“. Помоли обаче да бъде оставен на мира, за да рестартира живота си.
Съпругата му Риа обаче остава у нас, за да се възстанови от пневмонията, която я мъчи. Тя ще лети за Холандия след седмица.
Бившият съперник на Мохамед Али бе открит от холандска телевизия в изоставена каравана край село Кошарица до Несебър.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Днес рутинното дежурство на младши експерт Ивелин Арабаджиев, командир на отделение във Втора група за…
Касиерка на „Български пощи“ в Кюстендил е призната за виновна за продължавано присвояване в периода…
Касиерка на „Български пощи“ в Кюстендил е призната за виновна за продължавано присвояване в периода…
Министерският съвет прие проект за изменение и допълнение на Тарифа № 4, която определя таксите…
Министерският съвет прие проект за изменение и допълнение на Тарифа № 4, която регламентира таксите…
От 17:00 часа на 22 април до 09:00 часа на 27 април електронната услуга за…
Leave a Comment