Туристи са заснели групов секс на гепарди в резервата „Тсвалу Калахари“ в Южна Африка. Видеото е публикувано в YouTube и е гледано почти 100 000 пъти.
На него се вижда как два мъжки гепарда правят секс с един женски, а на заден план преминават жирафи, пише БНР.
Според Жуан Вертер, гид и фотограф, такова нещо може да се наблюдава много рядко и той самият смята, че това повече няма да му се случи.
„Тсвалу Калахари“ е частен резерват на площ от 114 000 хектара и е много популярен сред туристите.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment