България

Дете издъхна от пионка за „Не се сърди, човече”

Момчето издъхнало, докато чака Спешна помощ. Напрежение пред 16-та поликлиника в София. Причината е смъртта на 10-годишно дете.

Момченцето си играело в дома си, когато глътнало пионка за „Не се сърди, човече” и се задавило, съобщава NOVA. Майката веднага го завела в спешния център в поликлиниката в „Ботунец”, но там нямало лекар. По думите им имало само една медицинска сестра, която била нова.

Веднага се обадили на Спешна помощ, но чакали линейката 45 минути, твърдят близки на починалото дете. Докато чакали, момчето издъхнало.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

БАБХ спря 56 пратки с пестициди и микотоксини през юни

През юни Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) не допусна в страната 56 пратки…

преди 3 минути
  • България

БАБХ спря 56 пратки с опасни храни и фуражи през юни

През юни Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) не допусна в страната 56 пратки…

преди 3 минути
  • България

Промените в проектобюджета за 2026 г. свалят нетните заплати и вдигат осигуровките от 1 август

От 1 август хората с високи заплати ще взимат нетно по 23,36 евро по-малко на…

преди 18 минути
  • България

Български ученици с пет медала от Международната олимпиада по физика, сред отличените е варненец

Български ученици спечелиха пет медала на 56-ата Международна олимпиада по физика (IPhO), която се проведе…

преди 33 минути
  • България

Почина вторият български космонавт Александър Александров, поклонението е днес в София

На 10 юли почина Александър Александров, вторият български космонавт, на 74 години. Поклонението пред генерал-майор…

преди един час
  • България

Борисов критикува правителството и коментира бъдещето на АЕЦ „Белене“

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправи остри критики към правителството на Николай Денков, като заяви,…

преди 18 часа