Крими

Откраднаха служебната кола на шефа на ДАТО пред дома му

Сръчни автоапаши задигнаха служебната кола на шефа на най-секретната служба у нас-ДАТО Цветан Китов.

Това е станало в понеделник срещу вторник през нощта, съобщиха за Фрог източници от МВР. Вътрешното ведомство мълчи за издънката, разкрива сайтът „ФрогНюз“.

Чисто новият Land Rover Discovery, произведен 2018 година, бил паркиран пред блока на Китов в столичния квартал „Света троица“. Любопитното е да се разбере дали возилото е ползвано и за лични нужди, след като е „нощувало“ пред дома на председателя на ДАТО. Уточняваме, че службата премина преди няколко години под шапката на министерски съвет. До момента от колата няма и следа. Не е изключено тя да бъде подхвърлена някъде, след като крадците разберат кой я кара. Припомняме ви, че наскоро в ГДНП беше разформирован цял сектор „Автокражби“, тъй като се установи, че полицаите, вместо да гонят бандитите, са се заиграли с тях.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Ралица Петкова

Скорошни постове

  • България

Арестуваха двама полицаи и бос на канал за мигранти по Балканския маршрут

ГДБОП и Службата за борба с организираната престъпност на Сърбия проведоха съвместна операция, при която…

преди 6 часа
  • България

Мартин събира последните под 15 000 евро за операция на фемурален дефицит

Двегодишният Мартин е диагностициран с фемурален дефицит и фибуларна хемимелия, които водят до сериозно изоставане…

преди 7 часа
  • България

Старият жилищен фонд е основна причина за енергийната уязвимост на българите, показва Евростат

Докато в Европа новите и енергийно обновените сгради намаляват риска домакинствата да не могат да…

преди 8 часа
  • България

Машинен вот навсякъде и край на района „Чужбина“: парламентът прие промените на първо четене

Българският парламент прие на първо четене законови промени, които връщат изцяло машинното гласуване в страната.…

преди 9 часа
  • България

МВР изпраща доказателства до OFAC за опити за заобикаляне на санкциите

Министерството на вътрешните работи (МВР) заяви готовност да предостави на Службата за контрол на чуждестранните…

преди 9 часа
  • България

МВнР отрече Велислава Петрова да е подписвала декларация за „Коалицията на желаещите“

Министерството на външните работи излезе с официално опровержение по повод публикации в украински медии, според…

преди 9 часа