По неофициална информация разследващите са намерили телефона на убитата журналистка Виктория Маринова след разпита на Северин Красимиров.
Телефонът е бил близо до мястото, където тя е убита, съобщава NOVA.
До откриването на телефона се е стигнало след разпита на Северин Красимиров, който сам е разказал какво, кога и как точно се е случило. Разказал е и къде точно е скрил телефона на Виктория след убийството.
Северин Красимиров официално е обвинен в изнасилване и убийство по особено жесток начин. В петък Окръжният съд трябва да реши дали да остане за постоянно в ареста.
По информация на NOVA ДНК пробите са съвпаднали с тези, открити по жертвата, пръстовите отпечатъци също са съвпаднали. Часове наред е бил разпитва. Разказал е за убийството и дори е посочил къде е заровил телефона на Виктория, разказаха наши източници.
В късния следобед разследващите отново заградиха района на убийството и започнаха търсенето на телефона. И го намериха.
В това време в следствието на Северин е взета ДНК проба и е бил прегледан от съдебен медик, който потвърди, че физическото здраве на обвинения е добро.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Днес стават ясни имената на всички 240 народни представители, които ще заемат местата си в…
На 26 април се навършват 40 години от аварията в Чернобил, най-голямата ядрена катастрофа в…
Българската звезда във вдигането на тежести Карлос Насар отново доказа класата си на международната сцена.…
Окръжна прокуратура-Ямбол задържа за срок до 72 часа турския гражданин Д.К., обвинен в опит за…
В България всеки опит за ефективна работа в държавните структури се посреща с организирани атаки…
Проходът на Републиката е временно затворен за движение след тежък пътен инцидент, станал по-рано днес.…
Leave a Comment