Екшън на борда на самолет, вдигна във въздуха два изтребителя, които да го ескортират до Амстердам
ВВС на Холандия вдигна във въздуха два изтребителя F-16, които да съпроводят летящия към Амстердам самолет, на борда на който се е стигнало до истински екшън.
Инцидентът е станал по време на полет на самолет от авиокомпанията KLM, който пътувал от Абу Даби за Амстердам. Както съобщават представители на жандармерията, 29-годишен американец станал изключително агресивен, след като старшият стюард го помолил да се върне на мястото си., пише fakti.bg
Възникнал сблъсък и заедно с още няколко други пътници членовете на екипажа успели да усмирят мъжа.
В резултат на инцидента са пострадали пътници.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Седмицата започва с променлива метеорологична обстановка, като в много райони на страната се очакват слънчеви…
На 11 май православният свят отдава почит на Светите равноапостоли Кирил и Методий, чийто принос…
Пазарните цени на основни хранителни стоки в България показват разнопосочни движения през последната седмица. По…
Утре ще преобладава слънчево време, но следобед се очаква развитие на купеста и купесто-дъждовна облачност.…
Православният свят отбелязва 73 години от възстановяването на Българската патриаршия – събитие с важно историческо…
Пожарникарите са реагирали на 69 сигнала за произшествия в рамките на последното денонощие и са…
Leave a Comment