Ирландски турист бе хоспитализиран, след като погълна диамантен пръстен при опит да го открадне в бижутериен магазин в турския курорт Мармарис.
54-годишният Иън Кемпбъл първоначално се опитал да напусне необезпокоявано магазина с бижуто на стойност 30 756 паунда.
Собственикът на бижутерията обаче заподозрял крадеца и веднага блокирал металните решетки на изхода.
В този момент крадецът погълнал бижуто, което криел в стиснатия си юмрук. Дошлите на място полицай веднага закарали в болница обирджията.
Със съдебна заповед на лекарите било наредено първо да направят рентгенова снимка на стомаха на Кемпбъл, на която ясно се виждал 2,5 каратовият диамантен пръстен. Според съдебното разпореждане, ако бижуто не излезе по естествен път, то на ирландеца трябва да бъде направена операция с която пръстенът да бъде изваден.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
ГДБОП и Службата за борба с организираната престъпност на Сърбия проведоха съвместна операция, при която…
Двегодишният Мартин е диагностициран с фемурален дефицит и фибуларна хемимелия, които водят до сериозно изоставане…
Докато в Европа новите и енергийно обновените сгради намаляват риска домакинствата да не могат да…
Българският парламент прие на първо четене законови промени, които връщат изцяло машинното гласуване в страната.…
Министерството на вътрешните работи (МВР) заяви готовност да предостави на Службата за контрол на чуждестранните…
Министерството на външните работи излезе с официално опровержение по повод публикации в украински медии, според…
Leave a Comment