„Милан“ се спаси от загуба с гол в последната секунда

20

„Милан“ и „Рома“ си спретнаха страхотен спектакъл за щастие на феновете по трибуните на „Джузепе Меаца“.

Двата тима завършиха при резултат 2:1, като победата за „росонерите“ дойде в последната секунда на мача, предава bTV.

Две попадения в срещата бяха отменени след консултация на рефера със системата за видеоповторение.

„Милан“ поведе в края на първо полувреме, в което и двата отбора направиха пропуски. Рикардо Родригес центрира по земя към далечната греда, а за Франк Кеси оставаше само да прати топката в противниковата врата.

„Рома“ реши да търси изравнителното попадение през второто полувреме и атаките на „вълците“ зачестиха. В 60-ата минута дойде заветния гол. Федерико Фасио успя да направи резултата 1:1 с прецизен шут.