Междуградски автобус се преобърна близо до Лондон, 41 души, сред които има 7 деца са откарани в болница, съобщава Би Би Си.
Със сериозни наранявания са 3 души.
Инцидентът се е случил, след като превозното средство е излязло от магистрален път 25 в близост до Сланлейн, Кент в 16:00 ч. местно време. В спасителната операция са участвали и екипи на спасителната служба на Кент, както и на пожарната, които са спасявали заклещени пътници.
Заради инцидента на пътя се бе образувала 8-километрова опашка от автомобили.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Тази нощ в Монтана избухна пожар, който обхвана сградата на бившия Техникум по механотехника. Няма…
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправи критики към начина на управление на „Прогресивна България“, като…
През последните 24 часа противопожарните екипи в България са реагирали на общо 201 сигнала за…
През тази седмица времето в България ще остане динамично, с резки промени в температурите и…
Агенцията за поддържане на пътната инфраструктура (АПИ) предупреди за опасно време. Днес за четири области…
От днес, 9 август, търговците в България вече не са задължени да обявяват цените на…
Leave a Comment