Кадър: youtube
Кадър: youtube
Плажът в Норфолк, Англия, се превърна в ужасяваща трагедия.
Надуваем замък, на няколко метра от морето, избухнал и хвърлил във въздуха малко дете. което в този момент си играело в него, предаде „24часа“
4-годишното момиченце починало малко след като го закарали в болница. Инцидентът станал в неделя в 11 сутринта. Само за няколко минути пристигнали група линейки и полицейски коли, за да помогнат на малкото момиче.
То е закарано в болница, на около 3 км. от мястото, но починало още същия ден. Свидетелка на случилото се разказва, че това е било най-ужасното нещо в живота й.
„Момичето, което играеше вътре в замъка, беше изхвърлено на 6 метра във въздуха”, спомня си тя.
Друга жена. която била на плажа, коментира, че надуваемият замък изглеждал като трамплин и че се уплашила, когато чула „тътена“.
„Веднага разбрах, че нещо лошо се е случило. Всички сме в шок”, добавя тя.
Разследващите все още не са установили каква е причината за експлозията. Собственикът на плажните игри е категоричен, че е от жегата, въпреки че по време на инцидента не е бил там.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment