Снимка: Twitter
Джо Джексън, бащата на краля на поп-музиката Майкъл Джексън почина на 89 години след битка с рак на панкреаса.
Той е създател на фамилната музикална група „Джексън 5“.
„Видях повече залези, отколкото ми остава да видя. Слънцето изгрява, когато му дойде времето и независимо дали ти харесва или не, слънцето залязва, когато времето за това дойде“, написа той преди 2 дни в Туитър.
Известният със строгата си дисциплина баща на 11 деца, стоманен работник в Гари, Индиана, се превърна в един от най-необичайните, но и най-успешни мениджъри в музикалната история със създаването на „Джаксън 5“ с членове на неговото семейство.
Най-известното му дете, кралят на попа Майкъл Джексън потъна в сълзи, когато, вече като възрастен обяви, че му прощава за всичко, дори и за това, че като малък го е пребивал с колана си.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment