Снимка: МРРБ
От 20:00 ч. миналата вечер започна следващият етап на ремонта на Източната дъга на Софийския околовръстен път, в участъка между Казичене и АМ „Тракия“, от км 32+680 до км 35+577.
За извършване на ремонтните дейности ще бъде изцяло ограничено движението в платното, от Казичене в посока АМ „Тракия“. Трафикът на моторните превозни средства ще бъде пренасочен в платното в посока АМ „Хемус“, двупосочно, съобщиха за Нова Вест.
Ремонтните дейности включват студено фрезоване на асфалтобенната настилка, полагане на геомрежа, полагане на нова асфалтова настилка и др. Изпълнител на ремонтните работи е ДЗЗД „Белмекен 2015“.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от безплатното мобилно приложение LIMA, от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, lima.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
В агенцията целогодишно при 24-часов режим работи Ситуационен център, който събира и обобщава данните за състоянието по републиканските пътища.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Днес около 13:00 часа стана тежък пътен инцидент, при който загина 55-годишна жена. Трагедията е…
Колегията на Европейската прокуратура (ЕППО) приключи дисциплинарното производство срещу българския представител Теодора Георгиева и наложи…
Народното събрание направи първа стъпка към приемането на държавния бюджет за 2026 г., като одобри…
Във връзка с досъдебното производство за смъртта на шестима души в района на хижа „Петрохан“…
ГДБОП разкри схема за незаконно усвояване на европейски средства в Якоруда. Разследването е под надзора…
По сагата „Петрохан“ се появиха нови твърдения. Според Даниел Бузов, собственик на медията „Бул Нюз“,…
Leave a Comment