Комиксът се завръща с пълна сила на българския пазар.
Десетки години след любимото списание „Дъга“ на пазара излиза първата графична новела. „Крадецът на спомени“ е история в 96 страници комикс, а техен автор е Константин Витков, съобщава Нова.
Изрисувана от първата до последната с огромно старание и талант и с малко носталгия… по времето, в което децата имаха българското списание „Дъга” и френското „Пиф”. Децата, едно от които е авторът на комикса Константин Витков – Титис.
Константин е самоук автор. Цял живот се е интересувал от комикси и искал да създаде нещо невиждано в България, нещо, което до момента никой не е правил.
Комиксът ще бъде издаден на 13-и април. В началото в тираж 2000 броя. Но с амбиция за много повече.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment