Снимка: Shutterstock
В резултат от настъпилите на територията на Чехия студове, които достигат до минус 25 градуса, в североизточния град Острава са умрели трима бездомници.
Телата им са немерени от местни полицейски служители
„Телата на двама мъже, на възраст 34 и 43 години, умрели заради жестоките студове, са намерени под мост от полицейските служители, а тялото на 50-годишна жена е намерено в склада на един от промишлените обекти в града“, съобщи пред журналистите представителят на полицията Габриела Голчакова, предава РИА Новости.
„В случая става въпрос за обичайни места за нощуване на бездомни“, заяви Голчакова.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Летище „Васил Левски“ – София въвежда дезинфекция на обувките на пътниците като превантивна мярка, предприета…
Тежкотоварен камион се преобърна в Прохода на Републиката край село Въглевци в петък по обяд.…
На 11 април, събота, времето в България ще бъде с значителна облачност и валежи, съобщава…
На 11 април, събота, времето в България ще бъде предимно облачно и с валежи. Според…
Leave a Comment