Снимка: Фейсбук
Около 09:00ч. е получен сигнал за възникнал пътен инцидент в района на 104-105 ти километър от АМ „Тракия“ в платното по посока за Бургас.
По първоначални данни товарен автомобил с ремарке се е блъснал в средната разделителна мантинела на пътя, предадоха от пресцентъра ОДМВР-Пазарджик за Нова Вест.
В резултат на това скоростните ленти и на двете платна – за София и Бургас не могат да се използват.
На мястото има пристигнали екипи на пожарната от Пловдив и Пазарджик, които предприемат действия за изваждане на водача на камиона. Служители на сектор „Пътна полиция“ при ОДМВР-Пазарджик регулират движението. Водачите да шофират с повишено внимание във въпросния участък.
От 26 май бедственото положение в област Габрово официално се отменя. Решението е взето след…
След като на 22 май 2026 г. Васил Михайлов, известен в публичното пространство като „прокурорския…
Благоевградският окръжен съд постанови окончателна присъда № 21 от 2026 г. срещу Реджеп Алиев, като…
На 27 май започва изграждането на първия участък от автомагистрала „Русе – Велико Търново“. Проектът…
Сериозен инцидент с тежкотоварен автомобил затрудни движението в Пловдив днес. Цистерна, превозваща киселина, се е…
Българският бизнес трябва да отчете по-високи разходи за електроенергия за 27 май. Данните на Българската…
Leave a Comment