Снимка: Тwitter
Британската момичешка група „Спайс гърлс“ ще се събере отново за съвместни проекти, след като Виктория Бекъм се е съгласила да се присъедини към другите певици от бандата, предаде ТАСС, цитирайки британски медии.
Хонорарът на всяка от участничките в групата ще е 10 милиона британски лири.
Гери Халиуел, Мел Си, Ема Бънтън, Мел Би и Виктория Бекъм ще се съберат отново 22 години след излизането на хита им „Wannabe“. През 2012 г. групата се събра и пя по специален повод – закриването на Олимпийските игри в Лондон.
„Никой не мислеше, че подобно събиране някога ще е възможно. Но след дълги преговори Виктория се съгласи, че тази година е дошло време да се работи над нови проекти. Това е изумително, като се има предвид, че тя винаги е казвала, че няма да се върне в групата“, заяви близък до групата източник.
Новите проекти включват телевизионно шоу в Китай и сключване на договори за спонсорство.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment