Свят

Финландка работи като чистачка, за да се превърне в Барби (СНИМКИ)

21-годишна финландка работила като санитарка, за да спечели пари, с които да сбъдне голямата си мечта – да си сложи силикон. Единственото желание на Аманда Ахола е да заприлича на Барби и споделя, че е посветила живота си на това.

Към днешна дата блондинката е похарчила солена сума, за три увеличения на бюста, ринопластика и хиалурон в устните. Прави първата си операция едва 18-годишна. За да се случи това, блондинката работила на много места, включително и като чистачка в болница.

„Това беше истинска битка, защото постоянно ме критикуваха, че косата ми е прекалено фризирана, че нося прекалено много грим и т.н.“, спомня си финландката. Последното й увеличение на бюста е заплатено от неин фен от Instagram.

Мъжът е доста по-възрастен от Аманда и никога не са се виждали на живо. „Той ме попита дали има нещо, което бих искала, а аз му отговорих, че би ме зарадвала пластична операция. Общуваме само по телефона и двамата сме доволни от това“, коментира тя.

„Направих си операциите, защото Барби е наистина самото съвършенство и искам да стигна възможно най-близо до него“, споделя блондинката. Етикети като „изкуствена“ далеч не дразнят Аманда, а напротив – правят я истински щастлива.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

ДКСБТ: Цените на едро на основни храни продължават да спадат

Според последните данни на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата цените на едро на…

преди 14 минути
  • България

Демерджиев: Има достатъчно доказателства за обвинения по случая с незаконното строителство край Варна

По случая с незаконното строителство край Варна, известен като „Баба Алино“, има достатъчно доказателства за…

преди 29 минути
  • България

НИМХ обяви жълт код за опасно горещо време в цялата страна в понеделник

НИМХ обяви жълт код за опасно горещо време в цялата страна за идния понеделник. Очаква…

преди 44 минути
  • България

Борисов: Спокоен съм за бъдещето на ГЕРБ заради новите кадри

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че е категорично спокоен за бъдещето на партията, защото…

преди 59 минути
  • България

При спецоперация на пътя: 33-ма шофьори с алкохол, 6-ма с наркотици и над 4000 акта

В рамките на специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата органите…

преди един час
  • България

18-годишен неправоспособен шофьор загина, а 17-годишен е с опасност за живота след катастрофа край Смядово

Късно вечерта срещу 27 юни край шуменското село Смядово е станало тежко пътнотранспортно произшествие. Сигналът…

преди 2 часа