Спорт

Тервел Пулев победи с нокаут още в първия рунд (ВИДЕО)

Снимка: lap.bg

Тервел Пулев записа шеста поредна победа с нокаут при професионалистите.

Българинът нокаутира още в първия рунд най-добрия грузински боксьор Михаил Куцишвили и с това регистрира и най-бързия си успех.

Мачът се проведе на специална гала-вечер в памет на легендарния треньор Фриц Здунек под надслов „В чест на Фриц“ в Нойщат-Гвеле, в близост до Шверин – градът, който в продължение на десетилетия се гордее с най-добрия клуб по бокс в цяла Германия, ръководен от самия Здунек.

Припомняме, че миналата събота Тервел победи  украинеца Артьом Редко с технически нокаут в третия рунд в Берлин. Преди това победи Томислав Рудан, Рамази Гогичашвили, Якуб Войчик и Дражан Жанжанин.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Украйна отрече умишлено да е насочвала дрон към България след инцидент край газопровод

Украйна увери българската страна, че не е насочвала умишлено безпилотни летателни апарати към територията на…

преди 5 часа
  • България

18-годишен задържан за убийството на чичо си в Странско

18-годишен младеж е задържан от полицията по подозрение, че е убил 24-годишния си чичо в…

преди 7 часа
  • България

Военните: Падналият дрон край „Кардам“ най-вероятно е примамка „Майя“

Инцидент с паднал дрон в района на бившия гранично-контролно-пропускателен пункт „Кардам“ наложи спешни действия от…

преди 7 часа
  • България

Шофьор на автобус гледа TikTok зад волана, уволнен е след проверка

Кратка разходка с автобус се превърна в кошмар за пътници, които заснеха как шофьорът управлява…

преди 9 часа
  • България

Шофьор на автобус гледа TikTok по време на курс и е уволнен след проверка

Кратка разходка с автобус се превърна в инцидент, след като пътници заснеха шофьора да управлява…

преди 9 часа
  • България

Температурни колебания и летни валежи очакват страната през седмицата

През предстоящата седмица времето в България ще се характеризира с температурни колебания и възможност за…

преди 11 часа