Световноизвестните топ компании „Епъл“, „Найк“ и „Юбер“ също се оказаха замесени в скандала, популярен като „Досиета от Рая“ за укрити данъци и офшорни сметки.
Най-печелившата компания в света – „Епъл“, е преместила над 250 милиарда долара от приходите си в офшорни сметки на остров Джърси, става ясно от разследването на Международния консорциум за разследваща журналистика, предаде бТВ.
Разкритията по скандала „Досиета от Рая“ могат да ускорят работата на Европейската комисия в борбата с машинациите с данъци. Това обсъдиха днес финансовите министри от еврозоната.
Страните членки на Евросъюза ще разработят единен план за прозрачност и черен списък с нарушителите.
Пореден случай на агресия срещу служител в търговски обект е регистриран в Благоевградския регион. При…
Министърът на финансите Георги Клисурски обяви, че през април бюджетният дефицит е сведен до нула.…
Административният съд в Пловдив отмени решението на Общинския съвет в Калояново за увеличение на такса…
Икономическа полиция е извършила проверка в офис на автошкола в Кюстендил и е задържала 47-годишна…
Икономическа полиция е извършила проверка в офис на автошкола в Кюстендил и е задържала 47-годишна…
Българското правителство въвежда промяна в начина, по който бизнесът ще получава компенсации заради високите цени…
Leave a Comment