Кадър: Нова
След два месеца мълчание пред NOVA проговори мъжът, за който е обвинен в побой над акушерка от „Шейново”.
Тогава доктор Гагова сериозно пострада, след като отказа да даде плацентата на новороденото му дете.
Според Владимир Стоянов, познат като Владо плацентата, побой не е имало, а родилката не е негова жена.
„При мен всичко е наред. Аз съм успешен във всяко отношение. Имам амбиция да живея по-дълго. Имам познанията и специалността как да помогна на себе си и на много хора. Няма как да ме е срам за нещо, което не съм извършил”, заяви Владимир Стоянов.
И прехвърли обвиненията към д-р Гагова: „Може тя да е знаела, че там няма камера и да го е нападнала в гръб на стълбите и той да се защитил. Няма доказателства въобще да е имало побой”.
И казва, че ако се докаже, че е невинен, ще иска да му се изплати обезщетение.
„Не се чувствам виновен. Не съм направил нищо лошо на никого. Доколкото разбирам, хора са видели скандал, значи, че тази жена е видяла, че един родител е искал да направи най-доброто за детето си. Значи този човек е истински баща”, добави Владимир Стоянов.
Трима работници от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ) бяха блъснати от лек автомобил около 13:30 часа…
Тази сутрин в язовир „Дяково“ беше открито тялото на 72-годишен мъж. Сигналът за находката е…
Тази сутрин в язовир „Дяково“ беше открито тялото на 72-годишен мъж. Сигналът е подаден на…
Специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата през изминалото денонощие разкри…
Утре, в неделя, с настъпването на астрономическото лято, жителите и гостите на България ще бъдат…
България е изпълнила всички 40 препоръки на Комисията на експертите за борба с изпирането на…
Leave a Comment