България

Братът на пребитото момче от Луковит: Ако не се вземат мерки, ще стане много лошо

Кадър: Нова

Жител на циганската махала в Луковит разказа в сутрешния блок на Нова телевизия, че пребитият до смърт 29-годишен мъж се е познавал с убийците.

Калоян е спрял с колата си, отсреща има сватба – там пият, идват до него и започват да го бият, заяви мъжът. Според кмета Иван Грънчаров става дума за пиянска свада с трагичен край.

Извършителите са задържани, но за съжаление има почернено семейство. Ще говорим с родовете, за да приключи историята възможно най-безболезнено. Не може да се действа око за око, зъб за зъб – в 21 век сме, посочи градоначалникът.

Искаме хората от тази фамилия да се махнат. Те живеят в незаконни къщи. Не искаме убийци, заяви жител на махалата. Тези хора не работят нищо – само ядат, пият и се бият, добави друг мъж.

Братът на убития Калоян е категоричен, че фамилията на убийците трябва да бъде изселена. От години живеят незаконно в махалата и правят зулуми. Ако не се вземат мерки, ще стане така, че чак в София ще се чуе – ще се стигне до смърт пак, ще ги запаля, подчерта почерненият мъж.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Пожар обхвана бившия техникум по механотехника в Монтана

Тази нощ в Монтана избухна пожар, който обхвана сградата на бившия Техникум по механотехника. Няма…

преди 2 часа
  • България

Борисов критикува „Продължаваме промяната“ и поиска подкрепа за българските заводи за дронове

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправи критики към начина на управление на „Прогресивна България“, като…

преди 2 часа
  • България

Пожарните екипи са реагирали на 201 сигнала за 24 часа, 136 пожара са потушени

През последните 24 часа противопожарните екипи в България са реагирали на общо 201 сигнала за…

преди 3 часа
  • България

Горещини до 38 градуса, после вятър, валежи и захлаждане през седмицата

През тази седмица времето в България ще остане динамично, с резки промени в температурите и…

преди 3 часа
  • България

АПИ предупреждава за жълт код и обилни валежи в четири области

Агенцията за поддържане на пътната инфраструктура (АПИ) предупреди за опасно време. Днес за четири области…

преди 3 часа
  • България

От днес цените в България се обявяват основно в евро

От днес, 9 август, търговците в България вече не са задължени да обявяват цените на…

преди 4 часа