Бащата на извършителя на масовото убийство в Лас Вегас Стивън Падок също е бил криминално проявен – навремето е бил банков обирджия.
Информацията е от брата на Стивън – Ерик, съобщи бТВ, цитирайки Си Ен Ен.
„Името му беше Бенджамин Хоскинс Падок. Ние не го познавахме. Аз не го познавах. Той беше в затвора и избяга“, разказа Ерик пред местни медии
Бенджамин Падок, който е починал преди няколко години, някога е бил в списъка с 10-те най-издирвани от ФБР престъпници.
Стивън Падок пък преди пенсионирането си работел като счетоводител. Той има разрешително за лов, издадено от държавните органи на щата Аляска, както и лиценз за малък самолет, който вече е изтекъл.
В рамките на специализирана полицейска операция за повишаване на пътната безопасност през изминалата седмица са…
В началото на новата седмица температурите ще се повишат заради приток на по-топъл въздух от…
Мъж на 40 години пострада при пожар в лек автомобил в Червен бряг, след като…
Премиерът Румен Радев даде знак, че главният секретар на МВР Георги Кандев ще запази поста…
От 9 май 2026 г. Пети блок на АЕЦ „Козлодуй“ е спрян за планов годишен…
В неделя времето в страната ще остане променливо, като условията ще се различават осезаемо между…
Leave a Comment