Снимката е илюстративна
Осем трафиканти, които са прехвърлили 38 мигранти през сухоземната граница на Гърция с Турция са арестувани от гръцката полиция.
Най-голямата група от мигранти – 10 души от Виетнам, двама от Ирак и двама от Пакиста, са били прехвърлени от двама молдавци и един руснак, предава Fox News, съобщи „Фокус“.
Мигрантите са били качени в един автомобил, докато другите двама трафиканти са карали друг, проверявайки за полицейски постове.
Десет сирийци и сомалийци са били прекарани от български шофьор, на който са платили по 2,400 евро на човек, за да бъдат
Още седем иракчани, петима афганистанци и двама пакистанци са били прекарани от трафикантите.
Полицията заяви, че подобни инциденти се случват всеки ден.
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment