Крими

Хванаха гамена, който рита възрастна жена в София

Кадър: Фейсбук

За броени дни столични полицаи установиха и задържаха мъж, блъскал и обиждал възрастна жена. Това съобщиха  от пресцентъра на МВР за Нова Вест.

Полицейските действия стартираха след като на 7 август в Девето РУ постъпи сигнал, че около обяд на спирка на масовия градски транспорт в ж. к. „Люлин” бил забелязан мъж да блъска и обижда възрастна жена.

По случая бе образувано досъдебно производство. Стартираха и оперативно – издирвателните действия, в хода на които криминалистите установиха и задържаха С.П./42г./ от София.

След доклад на събраните материали в Софийската районна прокуратура мъжът е привлечен като обвиняем за престъпление по чл. 325 ал. 1 от НК и му е наложена мярка за неотклонение „парична гаранция”.

Работата по случая продължава под наблюдението на прокуратурата.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

НИМХ: Облачност и слаби валежи, температурите ще са между 10° и 15°

Според прогнозата на Националния институт по метеорология и хидрология днес над страната ще преобладава значителна…

преди един час
  • България

България подготвя неонатален скрининг за над 30 редки метаболитни болести

Министерството на здравеопазването започва нов етап в развитието на неонаталния скрининг в България. Със заповед…

преди 16 часа
  • България

Обвиняем за смъртта на полицай се призна за виновен в СГС

Мирослав Василев се призна за виновен по време на разпоредително заседание на Софийския градски съд.…

преди 16 часа
  • България

Дунав мост при Русе отваря и двете ленти за Великденските празници

„Дунав мост“ при Русе ще бъде отворен за движение и в двете ленти от около…

преди 16 часа
  • България

Мъж загина при катастрофа на Подбалканския път между Долно Сахране и Дунавци

Тежка катастрофа отне човешки живот на Подбалканския път в участъка между селата Долно Сахране и…

преди 16 часа
  • България

Българските череши може да станат най-скъпите в Европа

Черешите в България са в критичен период на цъфтеж, а рискът от ниски температури остава…

преди 17 часа