Загиналите при пожара, избухнал в 27-етажен блок в Западен Лондон в сряда, достигнаха 30 души, предаде БГНЕС. Скотланд ярд съобщиха, че огънят в сградата е вече напълно потушен.
Хоспитализирани са 79 души, 18 от които са в тежко състояние.
Все още липсва информация за причината за пожара. Според в. „Дейли Мейл” е възможно да става дума за инцидент с неизправна битова техника. Информацията си изданието черпи от очевидци, които говорят за взривил се хладилник.
Междувременно британската кралица Елизабет Втора и внукът й принц Уилям посетиха лондонския район Кенсингтън. Кралицата и принцът разговаряха с пострадали, доброволци и представители на местната общност в спортен център, където оказват помощ на пострадалите от бедствието.
Турист откри тялото на жена в дере в една от най-изолираните части на курортния комплекс…
В края на юни и началото на юли 2026 г. българските граждани, най-вече шофьорите, трябва…
Според последните данни на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата цените на едро на…
По случая с незаконното строителство край Варна, известен като „Баба Алино“, има достатъчно доказателства за…
НИМХ обяви жълт код за опасно горещо време в цялата страна за идния понеделник. Очаква…
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че е категорично спокоен за бъдещето на партията, защото…
Leave a Comment